Politici na Facebooku

Facebooku a Instagram dnes patria medzi hlavné komunikačné kanály politikov. Ich príspevky oslovujú často stovky tisíc voličov a nastoľujú mediálnu agendu. Rozhodli sme preto dať dokopy dáta z top profilov slovenských politikov a politických strán a spustiť komplexný, pravidelne aktualizovaný rebríček.

Sledujeme čísla z najväčších facebookových a instagramových stránok slovenských politikov a politických strán. Kedykoľvek si tak viete pozrieť, ktorí politici alebo politické strany sú aktuálne na Facebooku či Instagrame najobľúbenejšie, či komunikujú najzaujímavejšie témy.

Dáta zbierame od 1. januára 2020 na týždennej báze. V jednotlivých grafoch vidíte vždy súhrnné číslo interakcií v danom týždni za posledné tri mesiace. Kompletné dáta zo všetkých sledovaných politických profilov sa nám do rebríčkov nezmestili. Ak máte záujem o všetky čísla radi vám ich pošleme v jednom sumárnom exceli, stačí keď nám zanecháte svoj email na tomto odkaze.

Chcete vedieť naše know-how či potrebujete riešenie na mieru?

Dohodnite si s nami krátky videohovor:

Email: toth@katedrakomunikacie.sk

Mobil: +421 908 169 879

Nechcete zmeškať novú analýzu?

Pridajte sa ku komunite fanúšikov komunikácie a dát.


Informácie o spracúvaní osobných údajov. Z odberu sa môžete odhlásiť kedykoľvek kliknutím na odkaz v pätičke newslettra alebo kliknutím na tento odkaz.