O nás

Katedra komunikácie vznikla ako spoločný projekt dvoch bývalých absolventov politólogie na FiF UK v Bratislave a v súčasnosti kolegov pracujúcich v oblasti PR a sociálnych sietí.

Keďže sme presvedčení, že diskusia o komunikácii je často len o pocitoch a intuícii, našou ambíciou je pravidelne prinášať zaujímavé case studies založené na analýze dát z médií a sociálnych sietí.

Mgr. Gabriel Tóth, PhD.

Absolvent katedry Politológie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Na rovnakej katedre získal aj doktorát (PhD.) z politickej komunikácie a v súčasnosti je jej externým členom.

Ako hovorca začínal v Allianz – Slovenskej poisťovni, od roku 2014 je hovorcom v Penta Investments. Absolvoval viacero zahraničných stáží a kurzov, napr. na Georgetown University vo Washingtone.

Facebook – https://www.facebook.com/toth.gabriel14

Email – toth.gabriel14@gmail.com

Mgr. Ľudovít Ďurman

Absolvent katedry Politológie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Počas štúdia absolvoval stáž v Národnej rade SR, kancelárii poslanca Európskeho parlamentu či v spoločnosti Penta Investents. Vo svojej diplomovej práci sa venoval úlohe sociálnych sietí vo voľbách do Národnej rady SR 2016.

Po ukončení štúdia v roku 2017 nastúpil ako social media specialist do spoločnosti Penta Investments, kde pracuje dodnes.

FACEBOOK LINKEDIN